Ekskursioonid Rhodosel

Rhodose ekskursioonid

Ekskursioonid Rhodosel  2019

Lihtsalt, mugavalt ja soodsalt

 

 

Rhodosel ekskursioone planeerides on hea teada, et teil on 3 võimalust:

 

  • Soetada ekskursioonid Eesti reisibüroost kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt ostes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamuse puhul satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.

 

  • Näha kohapeal vaeva ja kulutada aega leidmaks mõnd kohalikku ekskursioonibürood. Hinnad on neis üldjuhul mõistlikud, ainult teenindus on teinekord nagu ta on.

 

  • Võtta ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

 

 

Siin lehel on esindatud maailma populaarseim online ekskursioonibüroo GetYourGuide.

Kehtib parima hinna garantii, ehk siis soodsamat hinda pole võimalik leida ei kohapeal ega üheski teises online reisibüroos!

 

 

Enne reisi netist ekskursioonid ära tellides hoiad Rhodosel kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saad keskenduda kõige olulisemale – puhkamisele.

 

Kõikide ekskursioonide puhul võiks veenduda enne tellimist antud tripi alguspunktis.

Mõnede puhul võetakse inimesed peale ainult saare põhja- või lõunaosa hotellidest, mõni eeldab iseseisvalt väljumiskohta jõudmist jne.

Kõikide tuuride juures on kogu vastav info olemas.

 

Kohe peale ekskursiooni soetamist saabub e-mailile vautšer, ehk pilet. Võite selle välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

Vautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

 

Klikates mõnel tripil, kuvatakse avanenud lehe ülaosas otsingulahter – sisestades sinna oma peatuspaigaks oleva linna nime, näidatakse rohkem just sealt väljuvaid ekskursioone.

 

 

GetYourGuide on 100% usaldusväärne ja turvaline koht ekskursioonide hankimiseks, igasugused varjatud tasud puuduvad.

 

 

On olemas ka kenasti toimiv online küsimustele vastamise vidin.

Vastav nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Näiteks kui teid huvitava ekskursiooni juures pole päris üheselt arusaadavalt kirjas, et kas pealevõtmine toimub ka selle asula/linna majutusasutustest kus peatute, siis ei teeks paha seda läbi eelnevalt mainitud nupukese klienditeeninduselt küsida.

Teenindus on alati sõbralik ja korrektne, absoluutselt kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

 

 

 

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut, nii saab kohapeal rahulikult puhkamisega tegeleda.

 

 

 
 

Võimalik on ka endale ise tõeliselt lahedaid ekskursioone korraldada – võtke rendiauto ja avastage ägedaid kohti Rhodosel omas tempos!

Rhodos on paraja suurusega ja normaalse liikluskultuuriga saar ning avastamist jätkub!

AUTORENT RHODOSEL

 
 

Kui on auto rentimise või ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veidi abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar

 

ekskursioonid rhodosel

 
 

Kõige soodsama majutuse Rhodosel leiad hotellihindade võrdlusportaalist